My Guide-website runnen?
Asterisk Hotel
Amsterdam
Een oase van rust gelegen in het bruisende hart van Amsterdam, het Asterisk Hotel is gehuisvest in een gerestaureerd negentiende-eeuws gebouw. Met de evolutie van de stad zijn er ook verschillende gebouwen aan het hotel toegevoegd. Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, dit familiehotel brengt je dichtbij het Rijksmuseum, de bloemenmarkt en ook het Van Gogh Museum. Het hotel is ook gunstig gelegen bij het Muntplein, Hermitage Amsterdam en de Albert Cuyp Markt.